Nasz serwis - studio IMAGESzarfy dla hostess Adresy - telefony - meilePocztaWyszukiwarkaZobacz też ...

Prezenty ładnie zapakowane
Obróbka laserem - grawerowanie, wycinanie...
Kokardy, kokardki ...
koardki marketingowe...
Biura, sklepy ....
Etykiety, przywieszki ...
Kokardy ozdobne ....


Druk na serwetkach papierowych
Druk na rozetkach dekoracyjnych...
Kubki Papierowe...
Flagietki ...
Słomki do drinków...
Ozdoby na stół
Wszystko co porzebne na udany ewent...

wstęgi na eventy "OPEN"
Ozdobne poduszki pod nożyce
Ozdobne nożyce do przecinania wstęgi
Dobra oferta: szarfy dla hostess...
numerki na rękę typ "MISS"
Balony na każdą imprezę ...

Określona usługa jest obecnie w fazie testów przedprodukcyjnych. Nie znaczy to że nie możemy tej usługi wykonać już dziś. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami naszej propozycji zadzwoń lub prześlij zapytanie na maila:
Wiecej dowiesz się
:
info@olp.pl
lub zadzwoń: tel: 22 851 11 20

Studio IMAGE - wszystko co potrzebne do marketingu. Jesteśmy do dyspozycji praktycznie o każdej porze dnia, jeśli wymaga tego potrzeba chwili. Staramy się nie zawieść zaufania naszych Klientów nawet w sytuacjach gdzie inni mówią, że jest to niemożliwe.
Oferujemy
- indywidualnie i nieszablonowo wykonane gadżety na imprezy eventowe: konferencje, szkolenia, pikniki, imprezy integracyjne, uroczyste gale i otwarcia, jubileusze, imprezy typu OPEN, Zajmujemy się kompleksowo produkcją standardowych jak i niekonwencjonalnych projektów reklmowych.


Wieloletnia praktyka pozwala nam swobodnie i profesjonalnie rozwiązywać zagadnienia dotyczące projektowania, jak i szybkie wykonywanie powierzonych zleceń. Doceniamy długoletnią współpracę z Klientem, co w praktyce pozwala na szybką i efektowną realizację zamówienia.

 

Powrót do strony glównejstudio IMAGESzarfy dla hostessWstążki na prezentyPrace nietypowe, gadżetyMateriały na imprezy okolicznościoweŚwiat obrazów - pełny zakres usługAdresy - telefony - meile
Korzystanie z witryny olp.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.