Nasz serwis - studio IMAGESzarfy dla hostess  
Adresy - telefony - meilePocztaZobacz też ...
Prezenty ładnie zapakowane
Obróbka laserem - grawerowanie, wycinanie...
Kokardy, kokardki ...
koardki marketingowe...
Biura, sklepy ....
Etykiety, przywieszki ...
Kokardy ozdobne ....


Druk na serwetkach papierowych
Druk na rozetkach dekoracyjnych...
Kubki Papierowe...
Flagietki ...
Słomki do drinków...
Ozdoby na stół
Wszystko co porzebne na udany ewent...

wstęgi na eventy "OPEN"
Ozdobne poduszki pod nożyce
Ozdobne nożyce do przecinania wstęgi
Dobra oferta: szarfy dla hostess...
numerki na rękę typ "MISS"

Adres do korenspondencji:
Studio IMAGE
00-724 Warszawa, ul. Chełmska 19/21
tel./fax: 22 851 11 20

opiekun handlowy : marzena@olp.pl
tel. kom.: 501 668 904

We sell by mail order in the EU

Contact for customers:
info@olp.pl


Dodatki do pakowania prezentów - ładnie i estetycznie spakowany prezent, to też marketing i Twoja prezentacja. Oferujemy dodatkową usługę ciekawego i atrakcyjnego sposóbu pakowania prezentów i paczek jako usługa dla firm i instytucji. Mały czy duży gadżet reklamowy ciekawie i efektownie zapakowany nabiera wyjątkowej wartości. Pakowanie prezentów firmowych to usługa doceniana przez naszych klientów. Nasz dział dekoratorski - to duże zaangażowanie i nieograniczona pomysłowość, pomagamy, projektujemy, wykonujemy wysoki standardy takiej usługi.

Zobacz:
:::::: KOKARDKI OZDOBNE

::::::
DRUK NA TKANINACH

::::::
KOKARDY OZDOBNE NA SAMOCHÓD


Każda usługa pakowania prezentów jest zupełnie inna, w związku z tym wyceny przygotowywane są indywidualnie dla każdego klienta w zależności od zapotrzebowania materiałowego i sposobu osiągnięcia najlepszego efektu, w związku z tym, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym w celu omówienia szczegółów i przygotowania indywidualnej oferty

kontakt : marzena@olp.pl / tel. kom.: 501 668 904


Brandowanie gadżetów - czyli tworzenie nowego produktu na potrzeby marketingu z kilku elementów składowych. Produkując jakiś wyrób marketingowy, brakuje nam możliwości oznakowania go logotypem. Nikogo nie trzeba dzisiaj przekonywać, że bardzo duże znaczenie ma znajomość logotypu określającego markę firmy. Nanosząc oznakowanie na produkty, stajemy się bardziej rozpoznawalni i klienci łatwiej mogą do nas trafić. Mamy przyjemność zaoferowania Państwu usługę brandowania gadżetów.

Posklejamy, złożymy, wydrukujemy, potniemy, spakujemy, oznakujemy każdy dowolny gadżet, produkt. Wielkość, ilość i stopień trudności NIE MA ZNACZENIA. Wychodzimy z założenia że wszystko da się zrobić. Personel z długo letnią praktyką oraz z dużymi umiejętnościami manualnymi poradzi sobie z najtrudniejszą oprawą techniczną. Oferujemy szybką, dobrą i estetyczną usługę branderowania gadżetów.
opiekun handlowy : marzena@olp.pl / tel. kom.: 501 668 904Opiekun handlowy::: tel. kom: +48 603 777 308 ::: mail:slawek@olp.pl
(R) 2000 Projekt i aktualizacja: studio IMAGE / e-mail: info@olp.pl, Serwis uruchomiono 15 maja 2001 r.